Weifang KM 10Bar Laser Stack 1000W
karatteristiċi:
10Bars, 100w kull bar, 1000W output
808nm wavelength jew multi-wavelength 760nm, 808nm, 1064nm f'modulu ta 'munzell wieħed
Bars ġejjin mill-aqwa marka American Coherent u l-Ġermanja Jenoptik
Solder iebes AuSn għal stabbiltà u affidabilità għolja
Struttura tat-tkessiħ tal-kanal makro, faċli biex tużah
Post tad-dawl kwadru, konċentrazzjoni tajba ta 'enerġija
Pjanċa tat-tieqa ta 'quddiem b'film kontra r-rifless għal inqas telf ta' enerġija;
Manifatturati f'kmamar nodfa u ssiġillati kompletament bin-nitriġenu ġewwa għal kompatibilità ambjentali eċċellenti.
Applikazzjonijiet:
Sostituzzjoni u tiswija tal-handpiece tat-tneħħija tax-xagħar.
Kompatibbli mal-magna Weifang KM.
Folja speċifika:
Nru tal-oġġett: WC808VS1000
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' Bars | 10 |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 12Deg |
| Wisa' tal-polz | Inqas minn jew ugwali għal 400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | Inqas minn jew ugwali għal 40 fil-mija |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv | ~100A |
| Limitu Kurrent | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv | ~18V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | ~ 50 fil-mija |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 20 ~ 30 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | 0-55 grad |
| Oħrajn | |
| Il-likwidu li jkessaħ | Ilma distillat |
| Rata tal-fluss/Bar | 4 ~ 6L/min |
| Pressjoni Max tad-Dħul | 350 ~ 500kPa |
| Temperatura tal-Ilma (L-ebda Kondensazzjoni) | 23 ~ 27 grad |
| Partiċelli tal-Ilma Iffiltrat | <20μm>20μm> |
Tpinġija:
It-tags Popolari: weifang km 10bar laser munzell 1000w fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










