200W 940nm QCW Orizzontali Munzell Diode Laser
PulseLife G-munzell
Munzell orizzontali tal-laser QCW
Munzell orizzontali mkessaħ tal-konduzzjoni
200W 940nm QCW Horizontal Stack Diode Laser għall-ippumpjar, illuminazzjoni, u bżonnijiet diretti tad-dijodu.

Tpinġija:
![W83N]0{K`ATD1H54QSEN2F5](/Content/upload/201998745/201908051356213022075.png)
Folja tad-dejta:
Oġġett Nru:CC940HA200
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 940% c2�10Nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 200W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Wisa' Spettrali FWHM | 6nm |
| Wisa' tal-polz | 5-6ms |
| Dmir Ċiklu | <2% |
| Frekwenza | 1-5Hz |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 200A |
| Limitu Kurrenti Ith | 30A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | -45~+60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -55~+85 grad |
Ikkuntattjana:
Proċedura tal-Ordni:
1. Ikkuntattjana għal aktar dettalji bl-email
2. Aħna nibagħtulek PI għall-ħlas, it-terminu tal-ħlas huwa T/T jew Western Union
3. Ladarba jsir il-ħlas, aħna nirranġaw il-produzzjoni
4. Il-ħin tal-kunsinna huwa ta '1-4 ġimgħat jiddependi fuq il-kwantità u t-talba differenti tal-ordni.
5. Wara l-kunsinna, aħna nibagħtulek in-numru tat-traċċar tad-DHL.
It-tags Popolari: 200w 940nm qcw fornituri tal-lejżer tad-dijodu tal-munzell orizzontali, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










