Deskrizzjoni
Militari Laser Diode 300W 940nm QCW Konduzzjoni Imkessaħ Munzell Orizzontali




Speċifikazzjoni
Nru tal-oġġett: CC940HS300
Isem tal-oġġett: 300W 940nm QCW Konduzzjoni Imkessaħ Munzell Orizzontali Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 940nm±5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 100W |
| Numru ta' Bar | 3 |
| L-ogħla qawwa tal-ħruġ | 300W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Bar Pitch | 0.4mm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 38Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 8Deg |
| Wisa' Spettrali FWHM | 5nm |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 5.0W/A |
| Wisa' tal-polz | & lt;2ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | & lt;2% |
| Modalità ta 'polarizzazzjoni | TE |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 110A |
| Limitu Kurrenti Ith | 25A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 6V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 45% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | -45~+75℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -55~+85℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | ~0.28nm/℃ |
It-tags Popolari: diode tal-laser militari 300w 940nm qcw konduzzjoni mkessħa munzell orizzontali fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










