
500mW 808nm Chip Fuq Submount COS Laser Diode
Karatteristika:
- Tul tal-mewġ: 808nm
-
Wisa' tal-Emittent: 5um
-
Modalità Unika
Applikazzjoni:
-
Serħan mill-uġigħ
-
Trattament vaskulari
Skeda tad-Data
Nru tal-oġġett: COS808SM05
Isem tal-oġġett: 808nm 500mW COS Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808±3nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 500mW |
| Mod tax-xogħol | CW |
| Wisa' tal-Emittent | 5um |
| Wisa' tal-Ispettru FWHM | 3nm |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti Lth | 100mA |
| Kurrent Operattiv Lop | <900mA |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Slop Effiċjenza | 1.0W/A |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 85 grad |
Tpinġija:

Għandna pjaċir inħabbru innovazzjoni innovattiva fid-dijodi tal-lejżer qrib-infra-aħmar – l-ewwel dajowd tal-lejżer 5µm single-mode 808nm 500mW chip-scale package (COS) fid-dinja.
Dan id-dijodu avvanzat jgħaqqad qawwa għolja ta' ħruġ ma' kwalità ta' raġġ eċċellenti f'emittent ultra-kumpatta-modalità waħda. Hija għażla eċċellenti għal applikazzjonijiet esiġenti fejn il-luminożità, il-preċiżjoni u l-flessibbiltà tal-integrazzjoni huma kritiċi.
It-tags Popolari: 500mw 808nm chip fuq submount cos laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










