Ċipep tal-Laser tad-Dijodu Emittent Uniku

Deskrizzjoni tal-Prodott
l-aħħar ċippa ta '905nm għandha żieda fil-qawwa medja ta' madwar 20% meta mqabbla mal-verżjoni preċedenti, u l-linearità hija mtejba wkoll. L-angolu tad-diverġenza tal-assi bil-mod huwa aġġustat minn 16.8 sa 10 gradi preċedenti.
Iċ-ċippa tal-lejżer 75W 905nm għandha l-karatteristiċi ta 'vultaġġ baxx, effiċjenza għolja, ħajja twila, affidabilità għolja u prestazzjoni ta' spiża għolja. Qed tirċievi akklamazzjoni wiesgħa mill-utenti u l-vjeġġi tagħha qed ikomplu jikbru.
Il-wavelength ta '905nm intuża ħafna f'ħafna oqsma, inklużi distanzi qosra-, skoperta ta' ostakli, perċezzjoni ta 'ostakli f'sewqan awtonomu, awtomazzjoni industrijali, navigazzjoni fuq ġewwa, robotika, eċċ.
Speċifikazzjoni:
| Operazzjoni | |
| Wavelength taċ-ċentru | 905nm |
| Qawwa tal-ħruġ | 75w |
| Mod ta 'tħaddim | QCW |
| Ġeometriċi | |
| Wisa' tal-emittent | 135um |
| Tul tal-kavità | 1000um |
| Għoli taċ-ċippa | 125um |
| Żift Emettitur | 400um |
| Dejta Elettro Ottika | |
| Kurrent limitu | 0.68A |
| Kurrent operattiv | 20A |
| Vultaġġ operattiv | 6.3v |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 3.2W/A |
| Effiċjenza totali tal-konverżjoni | 40% |
| Diverġenza tal-assi bil-mod | 9 |
| Diverġenza tal-assi mgħaġġla | 27 |
| Wisa' spettrali | 4nm |
| Polarizzazzjoni | TE |
It-tags Popolari: fornituri ċipep laser diode emitter wieħed, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










