15W 976nm Laser Diode Bare Bar
karatteristiċi:
Ċippa vojta ta 'qawwa għolja, qawwa tal-ħruġ sa 15W
Ħajja twila u effiċjenza għolja
PCE għoli
Luminożità Għolja
Varjetà wiesgħa ta 'konfigurazzjonijiet tal-bar
Ir-radjazzjoni tal-lejżer IR ta 'qawwa għolja u ta' intensità għolja tar-raġġ
Użat ħafna fl-ippumpjar industrijali, illuminazzjoni bil-lejżer, R&D.
Speċifikazzjoni:
Nru tal-oġġett: LC976SE15
| Ottiċi | Tip |
| Wavelength Ċentrali | 976nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 15W |
| Modalità tax-Xogħol | CW |
| Wisa' tal-Emittent | 190μm |
| Żift Emettitur | 400μm |
| Tul tal-kavità | 4000μm |
| Ħxuna | 95-115μm |
| Faxxa ta' Faxxa Spettrali (FWHM) | 5nm |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 15A |
| Limitu Kurrenti Ith | 1.3A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 1.75V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 60 fil-mija |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm/ grad |
Kurva tal-Prestazzjoni u Tpinġija tad-Daqs
FAQ:
X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
T/T jew Western Union, għall-għażla tiegħek.
Xi ngħidu dwar il-kunsinna?
Nistgħu noffru servizzi bieb bieb bl-ajru, niddependu biss fuq it-talba attwali tiegħek. Bħal DHL, UPS, TNT, FEDEX
X'inhu l-ħin taċ-ċomb?
Normalment 3-5 ijiem. Prodotti personalizzati jeħtieġu 15-il jum tax-xogħol.
It-tags Popolari: 15w 976nm laser diode bare bar fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










