VCSEL għal Apparat Diġitali tal-Viżjoni bil-Lejl
Karatteristiċi
850nm/940nm Multimode VCSEL
Drift ta' wavelength baxx
Kurrent limitu baxx
Affidabilità għolja
Faċli biex tikkollima
Sezzjoni trasversali VCSEL tipika
Minħabba li l-VCSELs jarmu dawl perpendikolari mal-wiċċ tas-sottostrat, għexieren ta 'eluf ta' VCSELs jistgħu jiġu pproċessati fuq wejfer wieħed. Il-VCSELs jistgħu wkoll jiġu ttestjati f'diversi stadji tal-proċess tal-manifattura waqt li jkunu f'forma ta 'wejfer, li jirriżulta f'rendiment aktar ikkontrollat u prevedibbli bi spejjeż ta' fabbrikazzjoni aktar baxxi meta mqabbla ma 'teknoloġiji oħra tal-laser.

Applikazzjonijiet
Sensuri 3D
Lidars
Applikazzjonijiet mediċi
Applikazzjonijiet militari
Ottika tal-Jum (Trombi, Spotting Scopes)

Speċifikazzjonijiet:
Nru tal-oġġett: VC850SMD2
| Parametri | Tip. |
| Qawwa Ottika | 2W |
| Limitu Kurrent | 0.4A |
| Kurrenti 'l quddiem | 2.7A |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 36% |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 0.96W/A |
| Die Daqs | 960 × 950um |
| L-ogħla Tul tal-Mewda | 850nm |
| Vultaġġ bil-quddiem tal-lejżer | 2.25V |
| Angolu tar-raġġ | 20Gradi |
| Wavelength Temp. Drift | 0.07nm/ grad |
| Temperatura tal-issaldjar | 260(5s) grad |
| Sottostrat | Cu/Ag |
| Temp tat-tħaddim tal-każ | -40 ~ 80 grad |
| Ħażna Temp | -40 ~ 105 grad |
LIV Graff u Wavelength

Skematika Mekkanika (unità:mm)
![product-1-1 Q7_VH}~~0KF]DQBH_38L4BD](/Content/uploads/201998745/201911251403241810441.png)
SMT reflow issaldjar kurva

It-tags Popolari: vcsel għal fornituri ta 'apparati ta' viżjoni bil-lejl diġitali, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










