Deskrizzjoni
20W 808nm F-mount Laser Diode
Karatteristika:
- Lenti FAC: Mhux obbligatorja
- Qawwa tal-ħruġ: 20W
- Affidabilità għolja
Applikazzjoni:
- Riċerka xjentifika
- Estetika medika
- Sejba tal-firxa

Il-prodott tagħna huwa ċippa tas-semikondutturi manifatturati fil-Ġermanja, b'affidabilità għolja u wiċċ li jiftaħar luminożità eċċezzjonali. Taħt ttestjar rigoruż, wera stabbiltà superjuri u jista 'jiflaħ kundizzjonijiet ambjentali ħorox. Għall-konsumaturi, dan ifisser prodott li huwa kemm ta'-rendiment għoli kif ukoll perfett għal varjetà ta' applikazzjonijiet.
Speċifikazzjonijiet:
Nru tal-oġġett:FM808DL20
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ |
20W |
| Lenti FAC | Fakultattiv |
| Fast Axis FWHM | 40Deg |
| Assi bil-mod FWHM | 12Deg |
| Wisa' tal-Emittent | 400um |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Lop | 25A |
| Limitu Kurrenti Lth | 3A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2V |
| Termistor | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.35nm / grad |
Tpinġija:


It-tags Popolari: 20W 808nm F mount Laser Diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina












