Deskrizzjoni
6W 808nm Emitter Uniku Laser Diode F-Mount
Karatteristiċi Speċjali:
1 Vantaġġi
Affidabilità għolja
Tgħaqqid Ausn (CM01)
Stabbiltà għolja
Ambjent ħarxa
2 Applikazzjonijiet
Ippumpjar
Mediku
Industrija
Wiri
Riċerka xjentifika

Folja spec:
Punt Nru .: FM808DL6
| Ottiku | |
| Tul tal-Mewġ taċ-Ċentru λ | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 6W |
| Wisa 'Spettrali FWHM | 2.5nm |
| Mod ta 'Polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-Pendenza | ≥1.1W/A |
| Elettriku | |
| Iop tal-Kurrent Operattiv | ≤6A |
| Limitu Ith Kurrenti | ≤0.55A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ≤2V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ≥50% |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | 15~35℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | ~ 0.3nm / ℃ |
Tpinġija
![34`D9Y7EO~Q4]KE0[9`V1~T](/Content/uploads/202098745/202001181524572852456.png)
It-tags Popolari: 6w 808nm emitter wieħed laser diode f-mount fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










