155Mbps InGaAsInP APD-TIA GĦ-JISTA
Dan il-fotodetector 155Mbps InGaAs/InP APD-TIA TO-CAN huwa wkoll ikkaratterizzat mill-kurrent skur baxx tiegħu u l-linearità għolja, li jipprovdi skoperta affidabbli u preċiża ta 'sinjali ottiċi. Il-155Mbps InGaAs/InP APD-TIA TO{-CAN huwa faċli biex jiġi integrat f'sistemi ottiċi u huwa kompatibbli ma' firxa wiesgħa ta' komponenti u moduli ottiċi.
Il-155Mbps InGaAs/InP APD-TIA TO-CAN ġie ddisinjat b'moħħ ir-robustezza u l-affidabbiltà. Għandu pakkett issiġillat ermetikament li jipprovdi protezzjoni kontra fatturi ambjentali bħall-umdità, it-temperatura u l-interferenza elettromanjetika.
Karatteristiċi
Operazzjoni ta' wavelength twil
Rata tad-dejta sa 155Mbps
3.3V operazzjoni ta' vultaġġ baxx-
Pakkett: TO-46
Ċirku intern AGC t
Produzzjoni differenti
Applikazzjonijiet
SDH/SONET/ATM
Ethernet
ESCON

Speċifikazzjoni:
| Klassifikazzjonijiet Massimu Assoluti | |
| Vultaġġ tal-Provvista TIA | 4.5V |
| Vultaġġ tal-Provvista APD | 52V |
| Kurrent Reverse APD | 2mA |
| Qawwa Ottika tad-Dħul | 5mW |
| Kundizzjonijiet Operattivi | |
| Vultaġġ Operattiv TIA | 3.3V |
| Vultaġġ Operattiv APD | 3-52V |
| Opto – Elettriku | |
| Wavelength ottiku | 900-1650nm |
| Kurrent tal-Provvista | 14-22mA |
| Vultaġġ ta' Tkissir | 40-52V |
| Bandwidth | 165MHz |
| Sensittività | -44dBm |
| Tagħbija żejda ottika | 1dBm |
Pakkett:

It-tags Popolari: 155mbps ingaas/inp apd-tia biex-can fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










