Riċevitur Ottiku 50G APD-TIA TO-CAN
Il-50G Pin-TIA TO46 huwa amplifikatur ta' trans-impedenza ta'-veloċità għolja ddisinjat għall-użu f'sistemi ta' komunikazzjoni ottika. Dan il-prodott huwa ideali għal applikazzjonijiet li jeħtieġu sensittività għolja u prestazzjoni ta 'ħoss baxx.
Il-Pin-TIA (photodiode-transimpedance amplifier) huwa komponent komuni fis-sistemi ta' komunikazzjoni ottika, użat biex jikkonverti sinjali ottiċi f'sinjali elettriċi. Il-50G Pin-TIA TO46 huwa ddisinjat għall-użu ma' sinjali ottiċi ta' 50 Gbps, li jagħmilha ideali għal applikazzjonijiet bħal fibra-sa-id--dar (FTTH) u interkonnessjonijiet taċ-ċentru tad-data.
Karatteristiċi
Gwadan ta 'Transimpedance Differenzjali Tipiku 5kΩ
Kapaċità Baxxa Veloċità Għolja Ge/Si APD
Provvista ta 'Enerġija Unika ta' 3.3V
Firxa Wiesgħa ta' Temperatura Operattiva: -40 grad sa +85 grad
Applikazzjonijiet
Trażmissjoni ta' 50GBASE Long-haul
5G Wireless
Modulu Bidirezzjonali
Deskrizzjoni
50Gbps APD-TIA f'pakkett TO-46.
Dan ir-riċevitur ottiku huwa ddisinjat għall-użu f'transceivers u transponders għal 1290nm ~ 1315nm ta 'veloċità għolja ta' data u applikazzjonijiet tat-telekomunikazzjoni.

Folja tad-dejta:
| Klassifikazzjonijiet Massimu Assoluti | |
| Temperatura tal-Ħażna | -40-+85 grad |
| Temperatura tal-issaldjar | 260/2 grad /s |
| Kundizzjonijiet Operattivi Rakkomandati | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Vultaġġ Operattiv TIA | 3.3V |
| Opto – Karatteristika Elettrika | |
| Wavelength ottiku | 1290-1315nm |
| Kurrent tal-Provvista | 65-81mA |
| Provvista ta 'enerġija | 3.3V |
| Vultaġġ ta' Tkissir | 15-22V |
| Kurrent skur | 3-5nA |
| Bandwidth | 22GHz |
| Sensittività | -18.5dBm |
| Reazzjoni | 5A/W |
| Tagħbija tal-Output | 100Ω |
Pakkett:

It-tags Popolari: 50g apd-tia biex-can fornituri riċevituri ottiċi, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










