MiNi TIA, huwa riċevitur żgħir ta'-enerġija ottika ta' komunikazzjoni ottika li tipikament jintuża għal applikazzjonijiet ta' komunikazzjoni ottika ta'-distanza qasira. Fiha photodetector u preamplifier iżgħar, li jippermettu konsum baxx ta 'enerġija u bandwidth ogħla. Madankollu, minħabba d-daqs iżgħar u l-qligħ aktar baxx tiegħu, MiNi TIA jista 'jkollu sensittività aktar baxxa u prestazzjoni tal-istorbju.
Applikazzjonijiet
GePON, Gigabit Ethernet, Fibre Channel
SFF, SFP, transceivers GBIC
CSFP
Deskrizzjoni
Il-prodott jintegra PIN Photodiode ta 'veloċità għolja u TIA b'AGC.

Folja tad-dejta:
| Klassifikazzjonijiet Massimu Assoluti | |
| Vultaġġ tal-Provvista TIA | 0-4.5V |
| Vultaġġ tal-Provvista PD | 15V |
| PD Kurrent Reverse | 10mA |
| Qawwa Ottika tad-Dħul | 5mW |
| Temperatura tal-issaldjar | 260/10 grad /s |
| Kundizzjonijiet Operattivi Rakkomandati | |
| Temperatura Operattiva | 25 grad |
| Vultaġġ Operattiv TIA | 3.3V |
| Vultaġġ Operattiv PD | 3-15V |
| Opto – Karatteristika Elettrika | |
| Bandwidth | 1.75GHz |
| Sensittività | -23.0dBm |
| Tagħbija żejda ottika | 0dBm |
Nota: Stress li jaqbżu l-Klassifikazzjoni Massima Assoluta jistgħu jikkawżaw ħsara permanenti lill-apparat.
Tpinġija:

It-tags Popolari: photodiode mini pin-tia għal46 2.5gbps fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










