Riċevitur Ottiku 2.5G TO-KAN PIN-TIA
Il-2.5G Pin-TIA TO46 huwa amplifikatur ta'-veloċità trans-impedenza għolja ddisinjat għall-użu f'sistemi ta' komunikazzjoni ottika. Dan il-prodott huwa ideali għal applikazzjonijiet li jeħtieġu sensittività għolja u prestazzjoni ta 'ħoss baxx.
Il-Pin-TIA (photodiode-transimpedance amplifier) huwa komponent komuni fis-sistemi ta' komunikazzjoni ottika, użat biex jikkonverti sinjali ottiċi f'sinjali elettriċi. Il-2.5G Pin-TIA TO46 huwa ddisinjat għall-użu ma' sinjali ottiċi ta' 2.5 Gbps, li jagħmilha ideali għal applikazzjonijiet bħal fibra-sa-id--dar (FTTH) u interkonnessjonijiet taċ-ċentru tad-data.
Il-prodott jintegra PIN Photodiode ta 'veloċità għolja u TIA b'AGC.

Ħarsa ġenerali
Karatteristiċi
Operazzjoni ta' wavelength twil
3.3V operazzjoni ta' vultaġġ baxx-
Ċirkwit AGC Intern
Produzzjoni differenzjali
Affidabilità eċċellenti, li tissodisfa r-rekwiżiti tal-UE RoHS
Sensittività għolja
Applikazzjonijiet
GPON, OC-48, 2xFC
Riċevituri APD Long Reach
SFF, SFP, GBIC, Transceivers 1x9

Folja tad-dejta:
| Klassifikazzjonijiet Massimu Assoluti | |
| Temperatura tal-Ħażna | -65-+150 grad |
| Vultaġġ tal-Provvista TIA | -0.5-4.5V |
| Vultaġġ tal-Provvista PD | 15V |
| PD Kurrent Reverse | 10mA |
| Qawwa Ottika tad-Dħul | 5mW |
| Temperatura tal-issaldjar | 260/10 grad /s |
| Kundizzjonijiet Operattivi Rakkomandati | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Vultaġġ Operattiv TIA | 3.3V |
| Vultaġġ Operattiv PD | 3-15V |
| Opto – Karatteristika Elettrika | |
| Wavelength ottiku | 1100-1650nm |
| Kurrent tal-Provvista | 20mA |
| Bandwidth | 1.75GHz |
| Sensittività | -23.0dBm |
| Tagħbija żejda ottika | 0dBm |
| Tagħbija tal-Output | 100Ω |
Tpinġija:

It-tags Popolari: riċevitur ottiku 2.5g biex-jistgħu pin-tia fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










