1W 400nm 405nm 410nm Vjola TO-Mount Laser Diode

Deskrizzjoni tal-Prodott
Wavelengths tal-laser vjola huma ħafna iqsar minn wavelengths ħodor u ħomor. Xi benefiċċji għall-użu ta 'dawn il-wavelengths iqsar jinkludu l-iffukar tar-raġġ sa daqs minimu tal-post iżgħar u rati ogħla ta' assorbiment f'ħafna materjali.

applikazzjoni
Peress li d-daqs minimu tal-post iffokat ta 'raġġ tal-lejżer huwa limitat mill-wavelength tiegħu, iktar ma jkun iqsar il-wavelength, iktar ikun iffukat sewwa d-daqs tal-post tiegħek jista' jkun fil-mira, il-kampjun jew il-biċċa tax-xogħol tiegħek. Daqsijiet tal-post iżgħar huma ta 'benefiċċju meta jkunu jridu magni mikroskopiċi features.With ir-rati ta' assorbiment miżjuda ta 'lejżers vjola f'diversi materjali, aktar ta' l-enerġija jistgħu jiġu utilizzati għall-applikazzjoni, tiżdied l-effiċjenza.
LDI
Vulkanizzar industrijali
Stampar 3D
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: TO400DL1
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 405nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1W |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 9Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 28Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 900mA |
| Limitu Kurrenti Ith | 300mA |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 4.3V |
| Termali | |
| Temperatura tat-Test | 25 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~85 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 1w 400nm 405nm 410nm vjola to-mount laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










