Deskrizzjoni
300mW 940nm Modalità Unika TO Laser Diode
Ħarsa ġenerali
Karatteristiċi:
It-tul tal-pin jista 'jiġi personalizzat
Tieqa miksija AR
trasportatur AIN, bonding AuSn
Pakkett issiġillat ermetikament
Deheb miksi fuq pinnijiet tan-nikil
Luminożità għolja, kwalità għolja, u affidabilità għolja
Applikazzjoni:
Spettroskopija Raman
Terapija bil-Laser
Ippumpjar bil-lejżer
Mediku
Difiża

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: TO940DL300
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 940nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 15nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 300mW |
| Modalità Trasversali | Modalità Unika |
| Diverġenza tar-raġġ (FWHM) | 28Deg/8Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 410mA |
| Limitu Kurrenti Ith | 20mA |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2.2V |
| Monitor kurrenti | 0.5mA |
| PD Max Vultaġġ Reverse | 30V |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | 15 ~ 35 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -20 ~ 70 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 300mw 940nm modalità waħda għal fornituri tad-dijodu tal-lejżer, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










