1W 808nm 9mm TO Laser Diode
karatteristiċi:
1watt output, wavelength 808nm
prestazzjoni ottima, manutenzjoni baxxa, dimensjonali preċiża u faċli biex tinstalla
Applikazzjoni:
ippumpjar bil-lejżer, ipproċessar tal-materjal, industrija, mediċi, stampar, wiri, projezzjoni, difiża, riċerki militari u xjentifiċi.
Nota:
Klassifikazzjonijiet Massimi Assoluti jistgħu jiġu applikati għall-Apparat għal perjodu qasir ta' żmien biss. L-espożizzjoni għal klassifikazzjonijiet massimi għal perjodu estiż ta' żmien jew espożizzjoni 'l fuq minn klassifikazzjoni massima waħda jew aktar jistgħu jikkawżaw ħsara jew jaffettwaw l-affidabbiltà tal-Apparat.
Tpinġija:
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: LD808TO1
Isem tal-oġġett: 1W 808nm 9mm TO LD
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 808nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 5nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 1W |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 35Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 10Deg |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 1A |
| Limitu Kurrenti Ith | 80mA |
| Vultaġġ tax-Xogħol | 2V |
| Vultaġġ Reverse LD | <2v>2v> |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 1.1W/A |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | -40~70 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80 grad |
FAQ:
Tista 'tagħmel OEM (disinn u manifattura tal-lejżers għall-klijent)?
Iva, għandna tim professjonali ta 'R&D inkluż dipartiment ta' softwer, ħardwer, elettronika u disinjaturi 3D u għandna biżżejjed kapaċità li timmanifattura lejżers kompletament skond il-ħtiġijiet tal-klijent.
X'inhuma t-termini tal-ħlas tiegħek?
T/T jew Western Union, għall-għażla tiegħek.
It-tags Popolari: 1w 808nm 9mm għal fornituri tad-dijodu tal-lejżer, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










