Deskrizzjoni
150W 905nm 9mm TO-Mount Laser Diode
Dettalji ta' malajr:
L-ogħla qawwa għolja: 150W
905nm Peak Emissjoni Wavelength
Pakkett: TO 9mm
Laser Range Finder Applikazzjonijiet tal-Karozzi
Tpinġija:
![X$X9VN[5CP~4A}ECTJ]@C]0](/Content/upload/201998745/201910101309009610159.png)
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: 9TO905DL150
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 900nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 125-150W |
| Spettru FWHM | 5nm |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 30Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 12Deg |
| Daqs tar-raġġ | 200x140um |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 30A |
| Limitu Kurrenti Ith | 0.75A |
| Wisa' tal-polz | 200ns |
| Frekwenza ta' Ripetizzjoni | 5kHz |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | 0.20 fil-mija |
| Vultaġġ Reverse | <> |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 22-28 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -15-85 grad |
| Koeffiċjent tat-temperatura tal-wavelength | 0.28nm/ºC |
FAQ:
Tista 'tagħmel OEM (disinn u manifattura tal-lejżers għall-klijent)?
Iva, għandna tim professjonali ta 'R&D inkluż dipartiment ta' softwer, ħardwer, elettronika u disinjaturi 3D u għandna biżżejjed kapaċità li timmanifattura lejżers kompletament skond il-ħtiġijiet tal-klijent.
X'inhu l-pakkett?
Pakkett tal-Kartuna Oriġinali. Jew bħala ħtieġa tal-klijenti.
It-tags Popolari: 150w 905nm 9mm to-mount laser diode fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










