5mW/10mW/20mW 635nm Aħmar Viżibbli Laser Diode
Dan huwa semikonduttur ta ' l-imballaġġ oriġinali ta ' l-effiċjenza għolja tad-dijodu tal-lejżer ġdid fjamant li jipprovdi wavelength ta ' l-emissjoni ta ' 635nm u output tad-dawl standard ta ' 5mw, 10mw, 20mw.
karatteristiċi:
Wavelength 635nm/650nm
Qawwa 5mw, 10mw, 20mw
TO18-5.6mm pakkett stardard jew struttura żgħira TO-3.3mm
Inkapsulament ermetiku
Saff tensjoni quantum sew
Effiċjenza għolja u affidabilità għolja
Dajowd tar-ritratti inkorporat għall-monitoraġġ tal-ħruġ tal-lejżer
Applikazzjoni:
Skennjar, mediku, trattament bil-lejżer, indikatur tal-lejżer, ditekter tal-lejżer

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: TO635DL10
Isem tal-oġġett: 10mw 635nm Dajowd tal-lejżer immuntat
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 635nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 5mW |
| Ippakkjar | TO56 jew TO33 |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 22mA |
| Limitu Kurrenti Ith | 15mA |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 2.3V |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 0.9W/A |
| Monitor kurrenti | 0.3mA |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | -40~70℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~80℃ |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 5mW 635nm Red Laser Diode TO56 fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










