Deskrizzjoni

760nm 5mW TO Mount Diode Laser Oxygen Detection
Karatteristiċi:
-
Iddisinjat għall-O2 Sejbien
-
Sintonizzabbli mill-Kurrent
-
Enerġija baxxa ħafna, 5mW biss
-
stabbiltà tal-wavelength ± 1nm
Applikazzjoni:
-
Sejbien ta 'ossiġnu
Speċifikazzjoni
Nru tal-oġġett: TO760DL0005
Isem tal-oġġett: 760nm 5mW TO Diode Laser
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 760nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 5mW |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 1nm |
| Modalità tal-ġenb Rata ta' soppressjoni | 40dB |
| Elettriku | |
| Limitu Kurrenti Lop | 10mA |
| Kurrent Operattiv Lop | 30mA |
| Vultaġġ tax-Xogħol | 2V |
| TEC Kurrent | 0.2A |
| Reżistenza termistor 10±0.5@25 grad | 10KΩ |
| Termali | |
| Temperatura Operattiva | -20 ~ 50 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40 ~ 80 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.1nm/ grad |
| Koeffiċjent tal-Kurrent tal-Wavelength | 0.007nm/mA |
Tpinġija:

Ħafna strumenti ta 'skoperta ta' ossiġnu għandhom il-lejżer TO tagħna. Tagħna 760nm 5mW TO Mount Diode Laser jintuża għall-iskoperta u l-monitoraġġ tal-ossiġnu. Il-klijenti taw ukoll feedback tajjeb waqt l-użu. Jekk inti interessat fil-prodotti tagħna, jekk jogħġbok tħossok liberu li tistaqsini.
It-tags Popolari: 760nm 5mw biex jintramaw diode laser ossiġnu sejbien fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










