Deskrizzjoni
GTHM-800 Diode Laser Munzell
karatteristiċi:
L-istruttura tal-lejżer tal-kanal makro hija kompletament ta 'struttura miksija bir-ram. Meta mqabbel mat-teknoloġija tradizzjonali tal-ippakkjar tal-indju, il-ħajja tal-landa tad-deheb hija aktar mid-doppju ta 'dik tal-indju tradizzjonali. L-istann tal-landa tad-deheb importat mill-Ġappun Tekuni Cisco għandu stabbiltà tal-wavelength tal-lejżer. U l-qawwa tagħha hija eċċellenti.

Nru tal-oġġett: WC808VS800
Folja tad-dejta:
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 755nm/808nm/1064nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 50W/Bar |
| Numru ta' Bars | 16 |
| Wisa' tal-polz | ≤400ms |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | ≤40% |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | ~45A |
| Limitu Kurrenti Ith | ~10A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | ~28V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | ~50% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 20~30℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | 0~55℃ |
Tpinġija:

It-tags Popolari: gthm-800 diode laser munzell fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










