3 Bars 300W Orizzontali Munzell Diode Laser
Deskrizzjoni tal-Prodott
Ħarsa ġenerali
Dajowds tal-lejżer f'munzelli orizzontali jikkonsistu f'diversi vireg tal-lejżer dajowd irranġati ħdejn xulxin. Dan l-arranġament jippermetti qawwa tal-ħruġ ogħla u uniformità tar-raġġ akbar, peress li d-dijodi individwali jistgħu jiġu kkontrollati u aġġustati individwalment.
Karatteristiċi
BrandNew joffri verżjoni tal-Pakkett G standard tal-industrija.
8XXnm, 9XXnm wavelength huwa disponibbli.
Din il-konfigurazzjoni tista 'tipproduċi sa 10000W ta' l-ogħla qawwa tal-ħruġ.


Applikazzjonijiet
Dijodi tal-Laser Stacked Orizzontali huma ddisinjati biex jikkondensaw raġġi tad-dawl emessi mill-modulu intern tal-munzell LD u jirradjawhom fuq oġġett fil-mira. Ir-raġġi tal-lejżer mill-moduli Horizontal Stacked Laser Diode jistgħu jiffokaw bl-użu ta 'priżmi u lentijiet f'post ħafif jew rettangolu jew linja li għandha densità għolja ta' enerġija ottimizzata għal dermatoloġija / estetika, sensing, difiża u applikazzjonijiet għall-ipproċessar tal-materjali bħal ipproċessar tal-metall, iwweldjar, trattament bis-sħana u immarkar.
Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: CC940HA300
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 940% c2% b15nm |
| Qawwa tal-Ħruġ għal kull Bar | 100W |
| Numru ta' bars | 3 |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 50Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 10Deg |
| Wisa' Spettrali FWHM | 6nm |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 100A |
| Limitu Kurrenti Ith | 15A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 6V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni tal-Enerġija | 50% |
| Wisa' tal-polz | <400us |
| Dmir Ċiklu | <2% |
| Frekwenza | <100Hz |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | >1.1W/A |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | -45-+60 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -55-+85 grad |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | -0.3nm/ grad |
Tpinġija tal-pakkett:

It-tags Popolari: 3 bars 300w orizzontali munzell diode fornituri tal-laser, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










