Deskrizzjoni
75W 905nm Unmounted Laser Bar
Dettalji ta' malajr:
Chip tal-Laser Emittent Uniku
Mod ta 'ħidma: QCW
Wisa 'tal-polz: 100ns
Frekwenza ta 'Ripetizzjoni: 1000Hz

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: LC905SE75
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 905nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 75W |
| Modalità tax-Xogħol | QCW |
| Wisa' ta' l-Ispettru | 4nm |
| Wisa' tal-Emittent | 200um |
| Żift Emettitur | 500um |
| Tul tal-kavità | 1000um |
| Ħxuna | 130um |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla (FWHM) | 27Deg |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod (FWHM) | 10Deg |
| Modalità ta 'polarizzazzjoni | TE |
| Effiċjenza tal-inklinazzjoni | 3W/A |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 31A |
| Limitu Kurrenti Ith | 1.3A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 6.3V |
| Effiċjenza tal-Konverżjoni | 40% |
| Wisa' tal-polz | 100ns |
| Iċ-Ċiklu tax-Xogħol | 0.01% |
| Frekwenza ta' Ripetizzjoni | 1000Hz |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 25℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Wavelength | 0.31nm/℃ |
It-tags Popolari: 75w 905nm mhux immuntat laser bar fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










