3.125Gbps InGaAs/InP PIN-TIA TO-JISTA
Waħda mill-karatteristiċi ewlenin ta' 3.125Gbps InGaAs/InP PIN-TIA TO-CAN hija d-daqs żgħir tagħha. Il-pakkett TO46 huwa biss 5.6 mm fid-dijametru, li jagħmilha faċli biex jintegraw fis-sistemi eżistenti. Barra minn hekk, il-Pin-TIA huwa ddisinjat b'konsum baxx ta' enerġija, li jippermetti tħaddim effiċjenti f'varjetà ta' applikazzjonijiet.
Il-2.5G Pin-TIA TO46 tiftaħar ukoll prestazzjoni eċċellenti tal-istorbju, bi ħsejjes tipiċi ta' input referut ta' inqas minn 2.5 pA/√Hz. Dan jagħmilha ideali għal applikazzjonijiet fejn il-proporzjon tas-sinjal-għall--ħsejjes huwa kritiku, bħal f'sistemi ta' komunikazzjoni ottika ta'-distanzi twal.
Applikazzjonijiet
GPON, OC-48, 2xFC
Riċevituri APD Long Reach
SFF, SFP, GBIC

Folja tad-dejta:
| Klassifikazzjonijiet Massimu Assoluti | |
| Temperatura tal-Ħażna | -65-+150 grad |
| Vultaġġ tal-Provvista TIA | -0.5-4.0V |
| Vultaġġ tal-Provvista PD | 15V |
| Qawwa Ottika tad-Dħul | 5mW |
| Kundizzjonijiet Operattivi | |
| Temperatura operattiva | 25 grad |
| Vultaġġ Operattiv TIA | 3.3V |
| Vultaġġ Operattiv PD | 3-20V |
| Opto – Karatteristika Elettrika | |
| Wavelength ottiku | 900-1650nm |
| Kurrent tal-Provvista | 33mA |
| Bandwidth | 1.5GHz |
| Tagħbija tal-Output | 100Ω |
Dimensjoni:

It-tags Popolari: 3.125gbps ingaas/inp pin-tia biex-can fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










