Deskrizzjoni
![]() 150W 905nm TO-immuntati Pulsed Laser Diodes Speċifikazzjoni ewlenija: Disponibbli b'sa 150 W ta 'l-ogħla qawwa Stabbiltà eċċellenti tat-temperatura Qawwa tal-Ħruġ: 150w (fil-modalità tal-polz) Pakkett: 5.6mm Diverġenza tar-raġġ dejqa. Densità għolja tal-qawwa tal-lejżer. |
| Applikazzjoni: |
Rangefinder tal-lejżer.
Automotive
Moduli ottiċi industrijali
Radar tal-lejżer.
Applikazzjoni tas-Sensor
Speċifikazzjoni:
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru λ | 905nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 10nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 150W |
| Diverġenza tal-Assi Mgħaġġla | 30Grad |
| Diverġenza tal-Assi Bil-mod | 12Grad |
| Daqs tar-raġġ | 200x140um |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 30A |
| Limitu Kurrenti Ith | 0.75A |
| Pulse Wdith | 200ns |
| Vultaġġ Reverse Vop | & lt;6V |
| Ċirku tad-Dazju | 0.2% |
| Termali | |
| Temperatura tat-Tħaddim | 22-28℃ |
| Temperatura tal-Ħażna | -15-85℃ |
| Koeffiċjent tat-temperatura tal-wavelength | 0.28nm/ºC |
Stampi u Ippakkjar:

It-tags Popolari: 905nm għal diodes tal-laser fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina











