15W 1550nm TO-Mount LD Laser Rangefinder
15W 1550nm TO-Mount LD Laser Rangefinder polz laser li jvarjaw sors tad-dawl outputs ispettru tas-sigurtà tal-għajnejn tal-bniedem, flimkien ma 'pakkett tal-metall ta' dissipazzjoni tas-sħana affidabbli ħafna, jista 'jikseb output ta' enerġija tal-polz ta '15W, il-wisa' tal-polz tax-xogħol tiegħu huwa aġġustabbli minn 1 sa 150ns, id-daqs tas-sors tad-dawl huwa 90μm * 1μm.
L-applikazzjonijiet ewlenin huma l-firxa tal-lejżer, is-sensing tal-lejżer u l-lidar.
15W 1550nm TO-Mount LD Laser Rangefinder għandu l-vantaġġi ta 'kost baxx, lokalizzazzjoni, u affidabilità twila.

Folja tad-dejta:
Nru tal-oġġett: TO1550DL15
| Ottiċi | |
| Wavelength taċ-Ċentru | 1550nm |
| Tolleranza tal-Wavelength | ± 40nm |
| Qawwa tal-Ħruġ | 15W |
| Elettriku | |
| Kurrent Operattiv Iop | 30A |
| Limitu Kurrenti Ith | 1A |
| Vultaġġ Operattiv Vop | 5V |
| Wisa' tal-polz | 100ns |
| Frekwenza ta' Ripetizzjoni | 1kHz |
| Dmir Ċiklu | 0.10% |
| Termali | |
| Temperatura operattiva | -10~50 grad |
| Temperatura tal-Ħażna | -40~85 grad |
Tpinġija:

It-tags Popolari: 15w 1550nm to-mount ld laser rangefinder fornituri, manifatturi Ċina, fabbrika, bl-ingrossa, magħmula fiċ-Ċina










